Консультация гинеколога /

Почалиса незначні виділення — вопрос №30086

добрий день скажіть пожалоста мен цікавить такий вопрос у мене була менструація 01.03.2017 кінчилася 4.03 потом 12.03 у мене був половий акт без презерватива як раз це був день овуляцій на наступний день я випила таблетку екстраной контрацепцій після того полового акту у мене не було наступна менструація должна бути 27-28.03 ну мене началася якісь виділення 19.03 але виділееня не велике і воно дуже грязне наче якись бруд шо це може бути чи може це бути на фоні стресу спасіба жду от вас відповідь

К сожалению по вопросу "почалиса незначні виділення", пока не получено ни одного ответа от консультирующих врачей. Но вы можете задать свой вопрос гинекологу или посмотреть похожие вопросы гинекологам от пользователей сайта. Также вы можете найти врачей гинекологов в нашем каталоге.