Консультация гинеколога /

Що це може бути — вопрос №393514

В прошлому місяці були місячні 3 дні, на четвертий день був секс і на 20 день циклу. Але в середині циклу були розуваті виділення дня два. А зараз затримка місячних 3 дні і тянучі болі внизу живота (але не такі як при місячних). Може це бути вагітність?

Акушер, Гинеколог
Доброе утро! Это не беременность, сделайте узи матки и придатков, чтобы исключить функциональную кисту яичника
Клиент
Илона, у меня тест показал две полоски но вторая бледная. Это беременность?
Акушер, Гинеколог
Не обязательно