Консультация гинеколога /

Перший секс — вопрос №542397

Два дні тому був перший секс без презервативу, крові не було, але було боляче, на наступний день повинна була початися овуляція, виділень немає як при овуляції. Наскільки великий шанс що я вагітна? І як це дізнатися? Місячні повинні бути через 14 днів.

Акушер, Гинеколог
Добрый вечер! Вероятность беременности высока! Через 10 дней можно сдать ХГЧ крови