Що робити в даному випадку
Добрий день!Мені зробили операцію по видаленню гемороя 3-4 ст з допомогою лазера. Вже три тижні в мене продовжується біль навколо заднього проходу, а також шишки біля заднього проходу, які збільшуються при поході в туалет. Ходити в туалет болісно. Перший тиждень після операції кровоточило. Приймав весь час Детралекс та застосовував мазь Левоміколь. Не знаю що далі…… Мені здається що тут щось не так. Мав приступити до роботи максимум через п’ять днів після операції. Що мені робити, напишіть будь ласка.
Добрий день!Мені зробили операцію по видаленню гемороя 3-4 ст з допомогою лазера. Вже три тижні в мене продовжується біль навколо заднього проходу, а також шишки біля заднього проходу, які збільшуються при поході в туалет. Ходити в туалет болісно. Перший
54 года
Нужно обратиться с этим вопросом к доктору, который делал операцию.