Горло стафилокок золотой

Доброго дня , допоможіть будь ласка розшифрувати результати аналізів бак мазка з горла. Мазок із зіву: staf. aureus 5х10^4. симптоми: поганий запах з рота, печіння в горлі, почервоніння і пашіння обличчя, гарячі ноги нижче коліна до стопи. ослаблений організм втома, висип на тілі чорні плямки різних розмірів похожіна родінки. Як лікувати і чим? Допоможіть будь ласка. Дякую.

Добрый день. Напишите по русски, пожалуйста. Ничего не понятно.