Почки

Доброго дня! Мені пів року назад поставили діагноз "Вроджена аномалія правої нирки". До того за рік був цистит разів з 5, 2 з яких я нелікувала,потім пілонефрит. Після того як поставили діагноз,пройшло пів року,все було добре. Три тижні назад був цистит,вилікувала,і знову ось начався,але уже без больових симптомів при мочеспусканні. Підкажіть,що робити?

Доброго дня! для початку, ввполніте загальний аналіз сечі і посів сечі на визначення чутливості до антибіотиків. лікування краще починати з результату цих аналізів. для тимчасового полегшення симптомів, почніть прийом Канефрон н по 2 дражже 3 рази в день на 14 днів.

Рекомендуем прочитать статью про лечение Циститa

Прочитать