Сексуального характеру

Доброго дня. Цикл становить 28. менструація зазвичай триває 7 днів, на сьомий день запідозрила виділення коричневого кольору( сприйняла як завершення) але виділення ще тривали але мілкі, відбувся статевий акт але правда з використанням контрацептива, але після завершення запідозрили що у партнера деякі залишки залишилися на яєчниках..контрацептив залишився цілим, турбуємось чи все нормально так як вагітність покищо не плануємо. Скажіть будь ласка які дні після місячних можна вважати безпечними? Та чи можливе взагалі у таких випадках зачатья? Можливо дарма турбуюсь.

Нет
25 лет

Здравствуйте! Так как ПА произошел на 7 день менструального цикла, беременности быть не может. Не переживайте!