Консультация инфекциониста /

О — вопрос №138588

У мене вагінальний стафілокок, по антибіотикограмі підібрали антибіотики майже пропила курс не допомагає,також ще знайшли кандидоз чи може стафілокок це провокувати, підскажіть будь ласка чим лікуватися?

Инфекционист, Гепатолог
Добрый день. Грибы рода кандида чувствительны к флуконазолу. Желательно посетить гинеколога для назначения терапии и контроля лечения. Здоровья Вам!