Харчування

Добрий день! Декілька тижнів тому ходила до дерматолога, мені поставити, що в мене угріва сипь/звичайне акне. Сказали, не пити взагалі молочку. Але я забула спитати, якщо перейти на безлактозне молоко, це буде вважатися за молочний продукт?

Ні
20 лет

Здравствуйте
Если Вы имеете ввиду молоко растительное, то это не молочный продукт, не переживайте!
Витамины пьёте какие-то?