Почему нет месячных

Доброго вечора. Затримка вже 70 днів. Проходила тести на вагітність, останній тест-тиждень назад, всі тести негативні, затримки були часто, але це найдовша, порекомендуйте ліки для того щоб повернути цикл?і в чому може бути проблемв

Доброе утро! Юлия, для того, чтобы понять, как Вам помочь, сделайте УЗИ матки