Менструальний цикл

Мені 16, місячні почалися у 15, були впринципі кожного місяця, останні 2 місяці їх немає, чому? І що робити, сексу не було, і я точно не вагітна , навіть хлопця немає, підкажіть щось, можливо якісь ліки, і скажіть що це , і чи дуже страшно?

Добрый день! Надо сделать узи и по его результату решить надо ли вызывать месячные таблетками. Но это только после узи. В таком возрасте может быть нарушение менструального цикла. Не волнуйтесь!