Дефицит В12

Доброго дня знаходжусь зараз за кордоном, здала аналізи виявили дефіцит заліза та В12 , призначили інʼєкції так як по результатам аналізу є антитіла до парієтальних клітин шлунку але з аутоантитілами до клітин, які виробляють соляну кислоту і внутрішній чинник Кастла все норм, приймала іньєкціі В12 та пила залізо, зараз всі показники в нормі, крім інʼєкцій нічого не призначають, хочу поцікавитись, тому що я розумію що це може бути аутоімунний гастрит , що мені робити потрібно. Почуваюсь норм, кішечник не турбує

Нет
42 года

Добрый день
Вы делали гастроскопию?
По результат анализов- достоверным методом подтверждения аутоиммунного гастрита , являются антитела к внутреннему фактору касла, они у вас в норме

Рекомендуем прочитать статью про лечение Гастрита

Прочитать