Вагітність
Якщо людина носить окуляри? У неї поганий зір, то чи обов‘язково потрібне кесарево? Чи можливо вона може сама родити? ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Якщо місячні не пішли вчасно чи означає це що жінка вагітна? Якщо затримка більше 10 днів , чи варто звертатись до лікаря?
Здравствуйте. Просто ношение очков не является показанием к кесареву сечению, задержка месячных может быть связана не только с беременностью, но её следует исключить в первую очередь.