Вопрос гинекологу

Добрый день, что означают результаты анализа? Тип зразку Традиційний мазок, задовільний для оцінки (Satisfactory for evaluation) Мікроскопічний опис В мазку присутні компоненти ектоцервіксу, ендоцервіксу та перехідної зони. Цитологічний висновок за системою Bethesda 2014 Сквамозні інтраепітеліальні враження високого ступеню High-grade squamous intraepithelial lesion (HSIL) Додаткові висновки Тип мазку IIIв важка дисплазія плоского епітелію. Рекомендації Кольпоскопічне дослідження з біопсією.

Здравствуйте. Судя по результатам анализов, иммется дисплазия шейки матки 3 степени. Иными словами - это предрак, необходим анализ на ВПЧ, биопсия подозрительного участка при расширенной кольпоскопии и срочное лечение.

здраствуйте.нужно сделать биосиюмдля диагностики может ли эта дисплазия вызывать рак