Доброго дня
1 серпня в мене розпочалася завчасно менстрація, а 13 серпня вже пішла планова, період відпочинку був 7 днів. Такого раніше за весь період нетраплялося. На передодні перших -мені робили блокаду і кололи гормон флостерон, чи міг він стати причиною? Чи є привід для хвилювання, як бути в даній ситуації? Будь-ласка допоможіть.
Добрый вечер! Сделайте УЗИ матки и придатков, чтобы посмотреть нет ли кисты яичника или патологии в эндометрии