Висипка на т

Доброго вечора! В мене червоні плямисті висипи на животі ногах і руках, свербіж, температури немає, там де висипи сходять, лишаються синці, що це може бути? Приймала цетрин таблетки, кололи супрастином і преднізолоном, не допомогло

Добрый день ! Вам нужно обратиться на очный осмотр к дерматологу, по вашему описанию не понятно что это может быть , без осмотра или фото сложно сказать .