Рожевий лишай

Захворіла на ковід місяць тому, температура була 2 дні (38,7), потім <37. Тиждень тому з’явилася пляма схожа на рожевий лишай. Ще через пару днів ще 2, сьогодні на пальцях. Маю також контакт з котами. Як лікувати?

Добрый день ! Для назначения лечения нужно увидишь фото высыпаний , что бы подтвердить микроспорию нужно обратиться на очный осмотр к дерматологу , провести свечение лампой Вуда и сдать соскоб с этих очагов на элементы грибов .