Що робити з висипами на голов

Добрий вечір Чи є цей висип на голові у дитини лишаєм?Думки лікарів різняться, від стрептодермії до лишая.Лампа Вуду 2рази нічого не показала, зашкріб з голови теж не виявив грибкових захворювань. Але на вигляд це лишай, кажуть інші лікарі, минаючи попередні дані(про лампу і зашкріб

Доброе утро!
Прикрепляйте фото высыпаний (это доступно в разделе платных консультаций).
Постараемся помочь.