Болять груди
Добрий день...У мене затримка менструації уже 15 день..Коли мала початись менструація помазалось світло червоним і коричнивим кольором 2 дня ..Зараз чешуться дуже соски ,побалює низ живота ,і яєчник з лівої сторони ..,тест робила на 8 день затримки був негативний ..Немаю зараз можливості звернутись до лікаря так як я знаходжусь за кордоном .
Добрый вечер! Эта симптоматика похожа на функциональную кисту яичника