Расшифровка флюрографии
В медіально-базальних відділах лівої легені на фоні посиленого збагаченого легеневого малюнку та фіброзної тяжкості, візуалізується Н перибронхіальна інфільтрація легеневої тканини, мілкі поліморфні Н вогнища. Короні легень не розширені, ущільнені. Плевральні синуси прозорі. Купола діафрагми з чіткими контурами. Серце і аорта без видимих змін. Нерізка У-подібна деформація переднього відростку 6-го ребра зліва. Висновок : Фіброзні-інфільтративні зміни в медіально-базальних відділах лівої легені.
Здравствуйте. У вас левосторонняя пневмония на фоне хронического бронхита, фиброза лёгких. Есть жалобы, какая температура тела, ПЦР на Ковид- 19 сдавали?
Екатерина, жалоб нет никаких. ковида тоже... температура 36 градусов
Екатерина, есть 2 прививки, состояние хорошее. может на ФГ показало то что было раньше? 2 года назад я кашляла месяца около месяца, но лечение проходила
Принятый ответ
Возможно и прошлые изменения. Сделайте КТ лёгких, там картинка более качественная.
Екатерина, Спасибо)