Болить одна сторона голови

Доброго дня.Болить права частина голови особливо в пульсі.Віддає на око і брову.Біль польсуюча.А зараз почала німіти права частина голови і око.Що це може бути підкажіть будь ласка?Можливо десь просквозило?

Принятый ответ

Здравствуйте.
Это может невралгия тройничного нерва.
Как давно начались боли? Переохлаждения не было? Боли интенсивные кратковременными приступами?

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Алина, Біль триває вже тиждень.Переохолодження не було.Біль постійна .Буває що трохи менше болить.Але вечером біль посилюється Зараз біль пульсуюча і німіє одна сторона

Во время боли свет, звук раздражают, тошноты нет? Какие-то препараты для снятия боли принимали?

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Алина, Тошнота деколи присутня і головокружіння.Закладені вуха.Приймала знеболюючі ,не допомагає нічого)

Потрібен очний огляд невролога.
Зараз можна почати приймати німесулід 100 мг 2 рази на добу 5 дн.
+ Фінлепсін 100 мг 2 рази на добу 5 днів, потім збільшити дозу до 200 мг 2 рази на добу протягом 1 місяця.
+ Вітаміни групи В - нейробіон 1 т 3 рази на день 1 місяць.

Принятый ответ

Доброго дня! такі болі раніше вже були? який АТ? головний біль схожий на мігренозний, також не можна виключити невралгію трійчастого нерву

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, Такі болі були років 5 тому.Але тоді трохи інакші болі були.АТ зараз 130/80 трохи піднімається час від часу.Тоді ще більше починає голова боліти

ви приймали якісь знеболювальні препарати?

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, ВІд тиску приймала каптопрес.Почала пити темпалгін.І кололась 5 днів Диклофенак Дарниця
Але щось нічого не допомагає)

вам бажано потрапити до неврлога для огляду. Поки можно приймати нейробіон 1 таб 3 рази на день місяць, ксефокам 8 мг 2 рази на день 5 днів і карбамазепін по пів таблетки 3 рази на день, він буде зменшивати такий біль, який у вас має більш нейропатичний характер

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, Це знеболюючі

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, вони допоможуть зняти біль?

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, можливо потрібні уколи?

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, КАрбамазепін це від епілепсії мені вони потрібні?

так, потрібні, тому що біль має нейропатичний характер, а цей препарат, як я і писала вище, знімає такий біль. лікування повинне бути комплексне. Із уколів можно зробити дексалгін 2.0 в/м

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Екатерина, уколи на скільки днів

5 днів

Принятый ответ

добрий день.дуже схоже на невралгію трійчастого нерва.можливо десь застудились.чи допомагають знеболюючі препарати?

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Анастасия, знеболюючі препарати не допомагають)

тоді це дійсно невралгія трійчастого нерва, якщо у вас вже був аналогічний стан, то захворювання є хронічним і зараз у вас чергове загострення.спробуйте приймати фінлепсин ретард 1 т на добу, потім 2, вживати поки біль не втихне.потім поступово відмінити.

також можна додати комбіліпен 2.0 в/м 10 днів, та нейромедін 1 т 2 рази на добу.цього буде достатньо

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Анастасия, ваш лікар теж мені приписала припарати.Тепер незнаю що саме купляти?

обирайте, що забажаєте.але хочу одразу попередити, що звичайні протизапальні біль не знімуть

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Анастасия, а це що ви назначили допоможе при болі яка в межах є?

так допоможе зняти біль фінлепсин , а інші препарати допоможуть відновити трофіку нервової тканини.

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Анастасия, дяКуЮ ВАМ

будь ласка,скорішого одужання)

 - отвечает  СпросиВрача –
Мария
Клиент

Анастасия, ДЯКУЮ