Що робити при високому тиску
добрий день. Моя мама вже багато років страждає високим тиском і хворим серцем, останні два дні тиск нічим не можна збити. на узд серця поставили діагноз аортосклероз. як лікувати? Призначали різні препарати, ставили безліч крапельниць, але нічого не допомагає,
Какие препараты принимает на данный момент и что по ЭКГ?
Алексей, мама приймає від тиску бісопролол і корвалмент від серця. по узд серця поставили діагноз аортосклероз, призначали верошпірон і тіатриазолін
Получается, что нормальные препараты от давления не назначены? Бисопролол это урежающий ритм. Попробуйте от давления начать с лозартана (лориста) 100 мг утром. Если не будет эффекта, то моксонидин 0,4 мг, можно даже под язык. От атеросклероза аторвастатин 20 мг 1 раз в день.
Алексей, а що робити, якщо тиск 160 на 100 вже тиждень тримається, кололи анальгін, дімедрол, папаверин. збивав але ненадовго
Моксонидин таблетки 0,4 мг дайте или лозартан 100мг . Давление не критичное.
Алексей, дякую