Чи може бути ваг

Місячні були останній раз з 31 грудня по 5 січня Був незахищений секс протягом до 15 січня 17 січня були коричневі світлі виділення 4 дні Затримка місячних 14 днів На 15 день виявилась кров Але груди не болять, як раніше перед менструацією

Добрый вечер! Вам необходимо сдать ХГЧ крови, чтобы подтвердить или опровергнуть наличие беременности