Кровотеча з заднього проходу

Доброго дня. Скажіть будь ласка які можна ліки примінить для кота. Так як у нього кровоточить з заднього проходу. Причина цього кіт сплутав його з кішкою. Ми давали йому тілозомікан. Але не має ні якого результату.

Шановна Олено! Який у кота вік? Як давно це продовжується? І швидше за все це не пов'язано з тим, про що Ви гадаєте (з іншим котом). І яка у нього вага, щоб призначити ліки?

І чи не міг він наїстися отрути для щурів та мишей?