Консультация травматолога /

Видалення титану — вопрос №1305362

Доброго дня .Які можуть бути ризики усунення титанової пластини в стегні,якщо вже пройшло 11 років після операції?Вже призначена дата усунення,але після спілкування з лікарем,що ставив цю пластину ,не знаю,що робити.Цей лікар проти,каже,що пройшло вже дуже багато часу.Що в кращому випадку розріжкть і зашиють назад.Я хотів вже давно видалити метал,а тепер,навіть не знаю.Операція назначена через два тижні.Підскажіть,що робити,які ризики?

Возраст: 43

Хронические болезни: Немам

Травматолог
Здравствуйте. Уважаемый Володимир- установленная пластина из титана не вызывает воспалительных изменений в тканях конечности, инертна и вместе с тем в результате длительного нахождения замуровывается костной тканью. Поэтому удаление пластины будет трудным.
Если не беспокоят боли в зоне пластины , нет воспалительных изменений, то можно и не удалять пластину. Учитывая ВАШ возраст и при хорошей оснастке можно сделать попытку удаления пластины.
Но решать все же только ВАМ. Удачи ВАМ.