Болить серце

Велика аретмія серця, як можна зняти? Серце битя 89 або 51,може бути 91.Приняли неокардил,предиктол MR,пропаном. Що можна ще випити ? Чи можна випити 10 каплів корвалдіну чи не потрібно ? В нас завтра ставлять холтер .

Мария, здравствуйте! Можете выпить 20 капель валокардина сегодня. А после Холтера доктор по результатам назначит лечение. Здоровья Вам!