Що це може бути

Був статевий акт. Десь через 7 днів почали боліти соски трошки підтошнювало тянуло живіт і спину але тест нічого не показував. По місячних задержка 10 днів думала що вагітна. Сьогодні пішли місячні. Щас болять груди і трошки підтошнює.

Добрый вечер! Менструация была обычной?

Илона, місячні темно- коричневі з слизю ішли 1 день, на другий ледь,ледь помазалось.

Тогда сдавайте ХГЧ крови, чтобы исключать беременность

Илона, а може бути вагітність,а вона збереження?

Илона, збережеця вагітність.?

Конечно