Вкусив кролик

Добрий вечір. Дитину вкусив домашній кролик, який постійно в клітці в квартирі. Прививок в кролика немає. Вкусив через футболку, був трішки слід. Батьки не бачили чи вкусив чи царапнув, дитина теж незнає. Чи потрібно робити прививку від сказу? Дякую

Добрый день. За животным по наблюдать 10 дней, если с ним ничего не происходит: ест, пьет а главное жив, то прививка не требуется