Bosh.ogrishi

Asalomu alekum. Savolim bor edi. 3 oydan beri bosh qismim qatiq ogrib keladi oxiriga kelib xar soatda toxtab qayta qayta soatlab qatiq miyam ogriqdan toxtamayabti. Iltimos qayerga boray kimga korinay. Anniq tashxis va licheniya olisb bu dardan xalos bogim kelyapti. Doxtirlarga uchradim aytkan licheniyasini oldim foydasi sezilmayapti. Iltimos yordam bering maslaxat bering

Ответы могли устареть

Ответы врачей в этом вопросе даны больше двух лет назад — медицина не стоит на месте. Получите новые персональные рекомендации терапевта уже через 10 минут.

Добрый день. У нас русскоязычный сайт, просьба общаться на том языке, на котором ведется сайт