Болить шлунок

Доброго дня. Я вагітна і в мене дуже болить шлунок. Хожу весь час рідким в туалет. Приймаю Дуфастон та ношпу.тому що у мене загроза на викидиш. Незнаю що зробити я в польщі. Тут лікарю гігекологу сказала а він каже що це не його компитенція. Що мені робити?

начните с:
1. щадящая диета с исключением мясной, молочной, кисломолочной пищи, бульонов, можно суп овощной, отварной картофель, каши на воде, хлеб, овощи тушеные 14 дней, затем диета стол №1 на 1 мес,
2. Омез 20мг 1р/д вечер 1мес.