Чи можливо таке бути?

Був статевий акт із хлопцем з презервативом під час овуляції, перервали його не кінчивши всередину, а збоку в презерватив, після цього затримка 6 днів чи можлива вагітність після цього статевого акту.

18 лет

Ні, Настя, так завагітніти не можна. Затримка трапилася з якоiсь іншоi причини.

Доброго дня,Настя!Не хвилюйтеся,вагітність у Вашому випадку не можлива.