Зневоднення

Доброго дня. Є підозри на зневоднення в людини похилого віку (слабкість, сильна жага, блідність, сухість у роті), знайшов рецепт напою з соди, солі та цукру, але моїй бабусі не можна цукру. Підкажіть, що робити

19 лет

Здравствуйте!
При признаках обезвоживания нужно дообследование и госпитализация в стационар, особенно если у бабушки сахарный диабет. Сейчас можете отпаивать столовой минеральной водой.