Кашель
Добрий день.Дитина 13 років вже майже рік кашляє,кашель сухий.Робили рентген легенів(чисто),робили узі щитовидки(норма),були в лора(крива перегородка),пропили місяць заспокійливі і ноотропи(не допомогло),пили антибіотики(не допомогло),пили протиалергічні(не допомогло),пили різні сиропи від кашою(не допомогло),від глистів робили профілактику(не допомогло).Лікар постійно прослуховує легені(чисті).Лише раз був бронхіт.Підскажіть куди ще звернутися?Вночі кашлю немає.Дякуб.
Здравствуйте. Сдайте кровь на ЦМВ, ВЭБ, хламидии, микоплазмы пневмонии, мазок из зева на микрофлору и чувствительность к антибиотикам и фагам.