Можете пояснити

Заключення КТ : В проекції S4, S5, S6 зліва виявлено ділянку щільної консолідаціїпаренхіми , що широкою основою прилягає до медіастінальної плеврипаракарнеально, в передньо-базальних відділах – до костальної плеври.Просвіти бронхів на рівні зазначених змін не візуалізуються. Ознаки нерівномірної, перибронховаскулярної інфільтрації перифокальної легеневої паренхіми по задньому контуру. Решта легеневої тканини без видимих патологічних змін. Можете дати роз'яснення?

Немає
37 лет

Здравствуйте ! Описывают признаки консолидации и фиброза. Вы перенесли пневмонию, ковид? Есть ли анализы крови?