Консультация эндокринолога /

Що робити? — вопрос №256760

Добрий день.підскажіть будь-ласка по заключенню узд щитовідки:вогнищеве ураження правої долі:поблизу перешийка до 2,2×1.0см з чіткими контурами з внутрішньою перетинкою і ехо(+) пристінковими тканинними розростаннями.уз-ознаки одновузлового зобу(кістаденоми правої долі)

Эндокринолог, Сомнолог
Здравствуйте нужно сделать пункционную биопсию узла, сдать кровь на ТТГ, св.Т4, кальцитонин.
Клиент
Наталия, ттг робила 4 місяці тому все було в нормі.тому,що чотири місяці тому робила узд щитовідки теж і показало,що вона була 0,7×0,5мм.а тепер збільшилась.скажіть будь-ласка чи може вона бути злоякісна??яка вірогідність?дякую

Эндокринолог, Сомнолог
Для того чтобы понять, почему узел вырос, нужно сделать биопсию. Это простая не страшная процедура. Укольчик в шею и мазок на стеклышко.
Клиент
Наталия, так я хочу поїхати зробити біопсію,але зараз не можу тому,що живу в селі,а в місто автобуси не ходять за карантину...просто не знаходжу собі місця,нервуюся чи не злоякісна так як ще був час коли збільшились лімфоузли,а я вичитала в інтернеті,що вони з'являються за злоякісної пухлини.і мені ця гулька на шиї інколи болить....чи срочно потрібно робити біопсію?чи може вона бути справді злоякісною?
Эндокринолог, Сомнолог
Тогда можно подождать. Сделать УЗИ щитовидной железы через 6 мес. Узел по описанию не похож на онкологию. Не волнуйтесь. Скорее всего это от недостатка йода. Принимай
Эндокринолог, Сомнолог
Принимайте йодомарин 100 мкг 1 раз в день 3-6 мес.
Клиент
Наталия, двже дякую