Що робити?

Добрий день.підскажіть будь-ласка по заключенню узд щитовідки:вогнищеве ураження правої долі:поблизу перешийка до 2,2×1.0см з чіткими контурами з внутрішньою перетинкою і ехо(+) пристінковими тканинними розростаннями.уз-ознаки одновузлового зобу(кістаденоми правої долі)

Здравствуйте нужно сделать пункционную биопсию узла, сдать кровь на ТТГ, св.Т4, кальцитонин.

Наталия, ттг робила 4 місяці тому все було в нормі.тому,що чотири місяці тому робила узд щитовідки теж і показало,що вона була 0,7×0,5мм.а тепер збільшилась.скажіть будь-ласка чи може вона бути злоякісна??яка вірогідність?дякую

Для того чтобы понять, почему узел вырос, нужно сделать биопсию. Это простая не страшная процедура. Укольчик в шею и мазок на стеклышко.

Наталия, так я хочу поїхати зробити біопсію,але зараз не можу тому,що живу в селі,а в місто автобуси не ходять за карантину...просто не знаходжу собі місця,нервуюся чи не злоякісна так як ще був час коли збільшились лімфоузли,а я вичитала в інтернеті,що вони з'являються за злоякісної пухлини.і мені ця гулька на шиї інколи болить....чи срочно потрібно робити біопсію?чи може вона бути справді злоякісною?

Тогда можно подождать. Сделать УЗИ щитовидной железы через 6 мес. Узел по описанию не похож на онкологию. Не волнуйтесь. Скорее всего это от недостатка йода. Принимай

Принимайте йодомарин 100 мкг 1 раз в день 3-6 мес.

Наталия, двже дякую