Біль
Доброго вечора, турбує проблема зв'язана з чоловічим здоров'ям. Після статевого акту без презервативу почав боляче ходити в туалет, і виділяється рідина сірого кольору гнойового відтінку. Як поступити в цій ситуації і краще анонімно? підкажіть будь-ласка!
Принятый ответ
Доброго дня. Перш за все Вам необхідно звернутись до лікаря венеролога та здати аналізи. З описання рідини та відтінку, без сумнву це інфекція, яка передається статевим шляхом, наймовірніше гонорея. Не треба довго чекати, що пройде само. Не пройде. З часом стан тільки погіршиться та больові відчуття стануть гостріше. Як відомо, багато інфекцій, які передаються статевим шляхом призводять до безпліддя та імпотенції, а це вже не жарти. Тому, чим скоріше Ви звернетесь до лікаря та пройдете обстеження, тим скоріше Вам буде призначена коректна терапія, тим менше шкоди Ви призведете до свого здоров'я. Також необхідно попередити про цю ситуацію свого статевого партнера. Обов'язково! Інакше весь час Ви будете перезараджати один одного до нескінченності. Під час обстеження та лікування треба утриматись від статевого життя або використовувати засоби захисту. На рахунок анонімності можете не переживати, так як в будь якій, навіть державній клініці, існує так звана лікарська таємниця. Але якщо Ви не хочете йти в міську лікарню, бо не хочете там зустріти знайомих, сусідів... Ви завжди можете звернутись у часну клініку, але ці послуги Вам обійдуться набагато дорожче .В будь якому разі, моя Вам порада, не чекати та скоріше йти до венеролога та визначитись з обстеженням та лікуванням. Будьте здорові та пам'ятайте, завжди та при будь яких обставинах хворобу легше попередити, ніж потім лікувати.