Доброго дня

Доброго дня,у мене на малих статевих губах до входу в піхву з'явилися маленькі пухирці ,губи напухли і відчувається дискомфорт, що це може бути ?при сечовипусканні не боляче, тільки коли ходжу тоді дискомфортно , бо все напухло біля входу

Добрый вечер! Эти высыпания - пузырьки? Как герпес?

 - отвечает  СпросиВрача –
Кира
Клиент

Илона, Что-то такое, свербит очень сильно, и из влагалища выделения не как слизь,а белые мелкими комочками

Это может быть проявление воспаления и генитального герпеса

 - отвечает  СпросиВрача –
Кира
Клиент

Илона, а можливий варіант що це молочниця?

 - отвечает  СпросиВрача –
Кира
Клиент

Илона, обов'язкове обстеження лікаря ? Чи можна почекати пару днів і воно само перейде ?

Нет, необходимо обследование

 - отвечает  СпросиВрача –
Кира
Клиент

Илона, сьогодні третій день і воно переходить вже, симптоми зникають, набряк теж, чи все таки варто йти обстежитися ?

Доброе утро! Идти обследоваться, чтобы не запускать воспаление