Прийом Ксарелто

У мами був тромбоз вени поверхневої на гомілці ,тромб розсмоктався ,після прийому Клексан по 0.4 Лікар призначив далі приймати Ксарелто 15 мг кожен день Показник D-димер 1.12 Сьогодні почались місячні Чи можна приймати під час місячних?

Здравствуйте, вообще можно, но если месячные очень обильные, то можно на несколько дней отложить прием(д-димеры у Вас в норме).