Консультация инфекциониста /

Паразити температура — вопрос №430966

Доброго вечора.Мене звати Олександр в мене температура 37.4 чуствується то жаром то холодом вже два роки болі в животі, буріння,гази з запахом і без запаху, болі в грудях віддають на спину біля лопаток, головні болі, кома в горлі,тахікардія,болі біля куприка,
Лущення шкіри, гнойові прищі, чухається шкіра, грибок на ногах, кюніктівіт, горизонтальні жовті полоси в обох око, діарея, запори.
Я болів туберкульозом в 2014,мені робили операцію по геморою 2018 і операцію по видаленню хвоста куприка, після того нічого не змінилося.
Мій сімейний лікар призначав мені аналізи крові, сечі, КТ легень, гастроскопію,колоноскопия, узі печінки і тд. Кров на паразити
Токсокари 5.0 Аскариди 2.0 Лямблії 2.3.
Після чого мені в інфекційній лікарні приписали альбендазол, я пропив 30 таблеток. Через 2 місяці зробив аналіз повторно в якому нічого не змінилося. Звертався знову до свого лікаря, він не знає, що зі мною.
Потім робив ще МРТ головного мозку і МРТ печінки з контрастом все добре.
Зараз я не знаю що мені робити, температура 37.4 і всі ранні симптоми.
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!

Фтизиатр
Здравствуйте, Александр. Вам надо проверить также персистирующие инфекции. Ваше состояние может быть связано с этим. По результатам обследования ( если будут обнаружены данные инфекции) Вам будет назначено целенаправленное, специфическое лечение.
Клиент
Елена, какой аналіз треба здати

Фтизиатр
Александр, анализ на персистирующие инфекции : кровь на ВЭБ, ЦМВ, ВПГ, токсоплазму, хламидии, микоплазмы методом ИФА иммуноглобулины G и М.
Клиент
Елена, антитела Ig M негативний
Фтизиатр
Александр, негативный, значит, отрицательный, данного заболевания нет.
Клиент
Елена, инфекция нет
Клиент
Елена, то що тоді