Проблеми з оком в хомяка
Сьогодні помітила що в хомяка не відкривається одне око, виділень здається ніяких немає, хомяку приблизно 2 місяці. Що робити? Ще вчора все було добре. Їсть нормально, робить все як завжди, але з закритим оком. На руки ніколи не йде, тому роздивитися детальніше не можу
Здравствуйте. Глазик обрабатывать капельками ципровет(вет. аптека). Если веки склеилист, то сначала ращмочите ваткой смоченной в физрастворе. Капельками пользоваться по 4-6раз в день 10-14 дней,по 1 капле.