Консультация логопеда /

Недоношена дитина термин 29-30 недиль — вопрос №54189

Ми родились на 29-30 нед.
Заре нам 2.1,3 нед.але дитина нехоче говорить .Проскакують деяки слова але дуже мало( мама.папа.ням- ням.ах - ах ( гаряче ), на.ба.дай.та деяки перекручени .
Коли просиш щось зробити виконуе що де стойть та де мае бути знак та принасить але називати речи словом ну неяк нехоче.Заре ще на грудному может причина вцьому

Педиатр
Здравствуйте,вы можете написать на русском?