Генетика тромбофилия,безплiддя
Доброго дня, мене цiкавить генетика тромбофiлiя, було 2 вагiтностi,в 4-5тижнiв-вiдслойка плидного яйця-викидень, в 5-6тижнiв-не розвивающа вагiтнiсть, завмерша. Здала аналiзи на генетику тромбофiлiю, виявили 2 мутацii генiв: PAI Серпiн1 Ген f7 Чи може ця мутацiя, бути причиною , якi ще аналiзи потрiбно здати, щоб знайти причину, лiкування?
Здравствуйте , может,контроль коагулограммы и д димера для решения вопроса о приеме клексана
Анастасия, дякую, яка схема лiкування перед плануванням вагiтностi?
На этапе планирования только прием фолиевой кислоты
Анастасия, у коагулограме МНВ выше норми 1.02(норма до 1.0) другие показатели в норме.
Принятый ответ
Пока ничего не надо. Только при беременности