Пониженый гемоглобин, анемия.

Доброго дня. У дитини низький гемоглобiн. Зараз 1.3мiс, не можемо його пiдняти до норми з 9мic. На початку був 100, потiм 90, далi знову 100, 105, 104, 102 i одразу перездали в iншiй лабораторii, результат 108. Приймали за призначенням лiкаря Феррум лек мiсяць не допомогло, потiм Мольтофер мiсяць а то й бiльше. На цьому фонi-дисбактирiоз, який лiкували 2мic. Зараз призначили Мультивiтамол. Порадьте чи правильне назначення, щоб знову не отримати нiяких побiчних реакцiй. Дякую.

Здравствуйте. Пропейте Ферлатум Фол 10-14 дней. Исключите гельминтозы, хронические инфекции.