Плацента оточена валиком
Підскажіть будьласка на скільки опасно єслі вагітність 19-20 тижнів, плацента розташована по задній стінці матки,товщиною21мм.Ступінь зрілості 0.Оточена валиком,відстань від нижнього краю до внутрішнього вічка 15мм
Немає
33 года
Добрий день, Наталя.
Плацента, оточена валиком – рідкісний морфологічний тип плаценти.
Найчастіше така плацента працюе не гірше за звичайну, але іноді стае причиною гіпоксіi плода та маловагового плода.
Потрібно буде в 3 триместрі вагітності частіше проходити УЗД та КТГ.