Дестрзапалення легень

Подивіться будь ласка кт, бо нас лікують від ковіда, а рентгенолог сказав, що це не причина ковіда. КТ картина множинних деструктивних порожнин обох легень ,грибкове ураження, порожнині форми мтс. Диструктивна пневмонія з бронхіолітом.

Здравствуйте. По описанию на Ковид-19 не похоже, Рентген-картина другая.

Екатерина, я сама бачу, що це не ковід. Мене цікавить, як лікувати і що робити!!!

Лучше лечь в стационар, изменения выраженные.