Беременность

Доброго дня.цікавить мене таке питання.щоб стимулювати мою овуляцію,я приймала 5 днів таблетки клостильбегіт,2 дні через день уколи прегніл і тепер приймаю утрожестан.до місячних 5 днів,вчора вечером зробила тест на вагітність показав дуже слабку,ледве замітну полоску,а сьогодні зранку то нічого.мене хвилює питання чи може це бути вагітністю?

Анна, добрый вечер! Это может быть и беременностью, и следовой реакцией на укол ХГЧ. Сдайте лучше ХГЧ крови в динамике (два раза с разницей в 48 часов)

Илона, укол був 10 днів тому,може бути всерівно через укол?

Илона, а тошнота , болючість грудей і ниє низом живіт то теж реакція від укола чи перед менструацією?

Добрый день! Это может быть и беременностью, и ПМС