Чого пече горло
Доброго дня, в мене чесалось горло в гортанні я помазала люгольом багато розсмоктувала таблеток від горла пирскала,а тепер у мене від усього почало пекти в гортанні з лівой сторони як ранку маленька і віддає в вухо при прийомі таблеток ще більше пече могла я зробити ожог?
Нет
26 лет
Здоровья. Действительно от люголя может быть ожог. Теперь только ждать. Можно рассасывать пастилки с лизоцимом как например лизобакт.